Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Prádlo

Podprsenka pro větší poprsí: jak ji vybrat a nosit

Mnohé ženy i dospívající dívky štědře obdařené přírodou, trpí díky svému velkému poprsí nepříjemnými komplexy. Příčinou zakomplexování bývá i nevhodně zvolená podprsenka, která místo toho, aby zvýraznila krásu prsou, stává se pro svou nositelku spíše přítěží. 

Ukazuje se, že výběr podprsenky ve správně zvoleném rozměru a tvaru není vůbec jednoduchý. Z průzkumů, které proběhly v mnoha zemích světa, vyplývá, že až 80 % žen nosí nesprávný rozměr a střih podprsenky. Co s tím?

Nejen estetický, ale i zdravotní problém

Díky nesprávnému výběru podprsenky se ženy cítí nepříjemně, může je však také bolet hlava nebo záda. A navíc:

  • příliš stažená prsa vypadají neforemně; 
  • prsa uložená v příliš velké podprsence jsou nezpevněná a při chůzi se houpou na všechny strany. 

Prsa jsou pak pro dívky a ženy natolik neatraktivní a obtěžující, že jich mnoho chodí shrbeně, aby svá poprsí alespoň částečně skryly. Pokud se ještě k tomu ramínka zařezávají do ramen, celodenní nošení podprsenky se stává takřka utrpením. 

Správný výběr podprsenky má tedy vliv nejen na samotný vzhled ženiny postavy, ale i na její psychiku a sebevědomí. Proto je třeba naučit se vybírat podprsenku takovým způsobem, aby byly přednosti velkého poprsí zvýrazněny a zároveň podprsenka perfektně seděla. 

Jak správně vybrat podprsenku?

  • Nejdůležitější je správně změřit obvod pod prsy a následně vybrat takový rozměr košíčků, aby nebyly příliš malé, ale ani velké. 
  • Košíčky musí dokonale přilnout k prsům, materiál se nesmí nikde krčit, ani prsa příliš stahovat. 
  • Ramínka musí být možné nastavit tak, aby nebyla krátká, ale ani volná. 

Co možná dámy netuší

  • V malých košících a velkém obvodu vypadají prsa paradoxně větší. 
  • Stačí si obléci podprsenku s většími košíčky a menším obvodem, a postava se změní k nepoznání. Samozřejmě k lepšímu!

Aby si však mohly ženy pořídit vhodnou podprsenku, samozřejmě v té správné velikosti, je třeba mít z čeho vybírat. Proto milé dívky, slečny, ženy i starší dámy – nestyďte se v kabince zkoušet a zkoušet! Nezůstávejte u jednoho nebo dvou modelů. Dnes již existuje spousta výrobců, kteří nabízejí širokou škálu podprsenek pro velká poprsí. Dnes už to nejsou zdaleka jen podprsenky jednobarevné z pevných materiálů, které svým střihem často připomínají rytířská brnění. V současnosti můžete vybírat mezi krásnými krajkami, smyslnými střihy a zajímavým zdobením. Výběr odpovídajícího modelu tak záleží jen na nás a vaší trpělivosti.

Milena

Tak to jsem já. Milena. Ta, co píše.

Související články

Back to top button