Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Prádlo

Bezešvé spodní prádlo jako vrchol komfortu a decentního vzhledu

Výrobci spodního prádla si dávají stále více záležet na tom, aby se dámy i pánové cítili, pokud možno co nejkomfortněji. Není to tak dlouho, co spatřilo světlo světa bezešvé spodní prádlo, jehož přínos pro tělo i pro celkový outlook je veliký. Díky absenci švů se stane nedílnou součástí vaší kůže a správně zvolené dámské kalhotky, podprsenky, či pánské slipy, ponožky nebo boxerky, si po čase zamilujete natolik, že už nebudete toužit po ničem jiném. 

Neviditelné spodní prádlo

Nevypadá to právě ideálně, když pod tričkem, sukýnkou nebo kalhotami vystupují obrysy spodního prádla. Není moc žen a mužů, kteří by ho chtěli dávat na odiv, mnohem raději budou nosit spodní prádlo, které není vidět, při tom splní účel, tedy především udrží choulostivější partie v maximálním komfortu, případně je zpevní. O to více oceníte spodní prádlo beze švů, které se jakoby stane součástí linií těla, takovou druhou kůží. Nikterak nevystupuje, není vidět, což uvítá každý. 

Nejen kalhotky beze švů

Skvělé je, že se dnes nevyrábí pouze bezešvé kalhotky nebo podprsenky, ale také například tanga, trička a tílka, košilky a další spodní prádlo pro ženy. Pánové pak můžou zakoupit pohodové bezešvé slipy, trenýrky, tanga, trika či třeba ponožky. 

Přínos pro tělo

Bezešvé spodní prádlo se chová přirozeně antibakteriálně, zároveň omezuje nadměrné pocení. K celkové pohodě přispěje to, že nikde netlačí, neškrábe ani nekouše, zkrátka respektuje i citlivější nebo alergickou pokožku. 

Vyhlazení dámských křivek

Umí toho ale mnohem víc. Spodní prádlo beze švů vyhladí problematické dámské křivky. Pro štíhlejší pas můžete použít stahovací kalhotky, pro stažení bříška body, stehna a zadeček zase zeštíhlíte stahovacími bezešvými tangy a legínami. 

Ideální na sport

Díky plochým a takřka neviditelným švům se tento typ spodního prádla skvěle hodí na sport, díky bezešvému spodnímu prádlu si tak budete moci užívat nevídanou volnost pohybu, ať už běháte, cvičíte, nebo se rádi věnujete zimním sportům. Sportovní podprsenka navíc zajistí, že dámská ňadra budou mít svou oporu. 

Pokud si tedy shrneme přínosy bezešvého spodního prádla pro ženy a muže, vychází nám, že:

  • Respektuje linie těla
  • Působí jako stahovací a zpevňující prádlo
  • Vypadá elegantně a nenápadně
  • Je velmi pohodlné
  • Pro pokožku je zdravé a velmi dobře přijatelné
  • Po praní i zvlhnutí rychle schne
  • Skvěle odvádí pot
  • Dovolí vám nosit těsné oblečení
  • Nemusí se žehlit
  • Příjemné nošení podpoří nejčastěji volené materiály, jako je bambus, mikrobavlna, nebo modal s doplňkem aloe vera

Snad vás naše tipy a shrnutí největších plusů bezešvého spodního prádla inspirovaly. Pokud jste ho ještě nevyzkoušeli, tak směle do toho, oceníte tu pohodu, kterou vám dodá a možná jím zcela nahradíte dosud používané spodní prádlo. Nebylo by to nic překvapujícího. 

Autor: Martin Doležel

MK Redakce

Přinášíme Vám trendy z oblasti módy, tipy na praktické využití a nejrůznější vychytávky. Zajímá Vás móda a nestíháte vše sledovat? Pak jste zde správně.

Související články

Back to top button