Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Prádlo

Dámské prádlo musí být sexy i pohodlné

Dámské prádlo je součást oblečení, které sice není vidět, je však velmi důležité. Pro ženy i pro muže. Pro nositelky je prvořadé, aby se příjemně nosilo; pro pány, aby v něm dámy dobře a sexy vypadaly. Návrháři se oba požadavky pokoušejí při tvorbě modelů spojovat. Jak se jim to daří? To musíte posoudit vy! Faktem ovšem je, že z jejich rukou vycházejí trendy soupravičky a další kousky, které stojí za to. 

Jaké je současné módní dámské prádlo?

Stále platí, že v jednoduchosti je krása a v pohodlnosti luxus. Nosí se tedy jednoduchý styl, mladistvý design a přirozené tvary prádla. Kvalitní materiály zaručují dlouhodobý komfort nošení. Trendové prádlo by mělo být univerzální – vhodné jednak do společnosti, jednak do práce.

Podprsenky

  • Módní jsou vyztužené push up podprsenky s kosticemi, hladké beze švů. 
  • Opět populární jsou špagetová ramínka. 
  • Mezi top barvy patří bílá, černá, vínová, smetanová a červená. 
  • Vyhledávané jsou i podprsenky s vyměnitelnými ramínky, které lze dát například za krk a podobně. Luxusní modely mají za úkol podtrhnout šarm, krásu a eleganci nositelky. 
  • Trendy jsou prvotřídní krajky, vyšívaný tyl i jemný úplet. 
  • Na přehlídkách se objevují zejména hladké modely s jemnými krajkovými a tylovými aplikacemi. 

Kalhotky

  • Tanga kalhotky vytlačují kalhotky typu panty nebo klasické kalhotky se sníženým pasem. 
  • Velmi populární jsou (i mezi dospělými ženami) kalhotky s dětskými aplikacemi. 
  • Co se týče vzorů, objevují se motivy se zvířecím potiskem.

Co je módní přešlap?

Módním přešlapem je mít oblečené kalhotky z jiného materiálu a s jiným vzorem, než je tomu u podprsenky. Vyplatí se proto kupovat celé soupravy spodního prádla. Vyhnete se trapnosti, když budete chtít přespat u přítele (nebo půjdete k lékaři) a budete mít na sobě tečkované bavlněné kalhotky a bílou krajkovou podprsenku. 

Na co si dát pozor?

Žena by měla přihlížet k materiálu, z něhož jsou jednotlivé kousky prádla vyrobeny. Vyhýbejte se nákupu kalhotek z umělých, neprodyšných materiálů, které vám mohou přinést zdravotní problémy. 

Pamatujte si

Spodní prádlo musí svádět, mělo by však být i pohodlné. Zřejmě každá žena opravdu touží po skutečně sexy spodním prádle, které z ní udělá svůdkyni a neodolatelnou lamačku mužských srdcí.

Milena

Tak to jsem já. Milena. Ta, co píše.

Související články

Back to top button