Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Móda pro muže

Pánské spodní prádlo: trenýrky, boxerky nebo slipy?

Při pořizování pánského spodního prádla dbejte nejen na styl, ale také na kvalitu materiálů, z nichž je vyrobené, a v neposlední řadě mějte na mysli to, zda bude nošení daného kusu zdravé. Na prvním místě je ale vždycky pohodlíčko a příjemné pocity tam, kde nechcete, aby vás něco tlačilo, škrábalo nebo kousalo. Moderní muži nosí buďto trenky, slipy, nebo boxerky, mezi nimiž jsou dosti podstatné rozdíly. 

Trenýrky vám dají volnost

Ze zdravotního hlediska jsou nepochybně nejlepší volbou trenýrky. Ale pozor, pokud nosíte například těsnější kalhoty, jako jsou džíny, můžou být tak trochu na překážku a nebude snadné je v takových kalhotách srovnat. Pánské trenýrky se nejlépe hodí pod volnější kalhoty či kraťasy bez obepínajících vnitřních sítek a podobných doplnění. Můžete si ale zakoupit také poněkud upnutější trenky na hranici boxerek, stále nesvírající vaše choulostivé partie, při tom natolik těsné, že je snadno nasoukáte i pod oblečení na tělo. 

Boxerky ano, ale ne pořád

Boxerky jsou rozhodně sexy pánským spodním prádlem. A muži je rádi nosí i z toho důvodu, že imponují ženám, rozhodně více než trenýrky. Podobně jako slipy, vás ale mohou boxerky trochu stahovat tam, kde to není žádoucí. Podle posledních vědeckých výzkumů opravdu není ideální nosit těsné spodní prádlo pravidelně. 

Slipy nemusí být přežitkem

Podobné, co pro boxerky, platí také pro slipy, ze zdravotního hlediska nejsou zrovna nejlepší, především pak při pravidelném nošení. Není ale pravda, že toto spodní prádlo pro muže je již jakýmsi přežitkem, i u tohoto produktu se můžete setkat se skutečnou kvalitou a stylovým provedením. Obecně platí, že slipy či tanga jsou na ústupu z výsluní, ať už z toho důvodu, že pro ženy nejsou zrovna ideálem mužského sexapealu, nebo proto, že nejsou vždy právě hygienické. 

Kvalita a bavlna

Nebojte se do svého pánského spodního prádla investovat trochu více peněz, získáte jistotu, že daný kousek vám vydrží delší dobu, a hlavně si zajistíte zdravé nošení. Co se materiálů týká, pak mužové, co se vyznají, upřednostňují jednoznačně bavlnu, která se pyšní takovými vlastnostmi, jako je výborná prodyšnost, trvanlivost či odolnost vůči bakteriím. 

MK Redakce

Přinášíme Vám trendy z oblasti módy, tipy na praktické využití a nejrůznější vychytávky. Zajímá Vás móda a nestíháte vše sledovat? Pak jste zde správně.

Související články

Back to top button