Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Móda pro muže

Jednoduchá jižanská móda, kterou si zajisté oblíbí jak muži, tak i ženy!

Jižané, jak s oblibou v našich končinách říkáme státům s teplejším podnebím, přinesly i k nám celou řadu příjemných módních trendů, které jsme si již dávno osvojily. Mezi celou řadou oblečení a doplňků ale lidé zapomínají na to, že velice často jižané také nabízejí opravdu originální obuv.

Samotná obuv přitom patří mezi nejzákladnější kousky oblečení na každý den, což se také odráží na celkovém outfitu. A my si dnes právě některé z těchto kousků představíme o něco blíže!

Pánské slip on jsou velice oblíbené

Slyšeli jste někdy o slip on obuvi? Pokud ne, tak věřte že její název opravdu velice dobře odráží také její největší přednosti. Jedná se o druh obuvi, kde nenajdete žádné zavazování, žádné zipy. Zkrátka jenom pomocí pružného materiálu na nártu vklouznete do obuvi a můžete rovnou vyrazit do ulic. Jako původní návrh pochopitelně fungovaly především dámské boty slip on, které byly extrémně oblíbené.

V průběhu let se ale ukázalo, že také pánové takovou technologii velice rádi ocení. A tak se poměrně dost rychle dostaly pánské slip on mezi nejpoužívanější obuv. Jejich pohodlí přitom nespočívá jenom v tom, že vás nečeká žádné složité zavazování, ale také v tom, že opravdu excelentně drží na noze. Díky tomu tak mohou být vhodné právě do teplejšího počasí. A to proto, že do nich nemusíme nosit žádné ponožky. U většin bot přitom bez ponožek máme důvod se bát o to, abychom neměli odřeniny a puchýře. Se skvěle přilnavými slip on ale nemusíte mít z takových problémů sebemenší strach.

Pohodlí a velký luxus v jednom

To, že se luxus a pohodlí nemusí navzájem vylučovat můžeme znát už z opravdu velkého množství případů. Přitom obuv je tím případem, kdy se naopak velice často jedno s druhým vylučují. Specifickým případem jsou ale luxusní pánské mokasíny. Druh obuvi, který je naprosto dokonalý pro každodenní nošení v různém počasí. Přitom jsou mokasíny velice jednoduchým a dlouhodobě oblíbeným stylem obuvi, který je rozšířený po celém světě. První zmínky jsou z latinské Ameriky, kde jsou rovněž nejoblíbenější obuví do dnešních dob.

MK Redakce

Přinášíme Vám trendy z oblasti módy, tipy na praktické využití a nejrůznější vychytávky. Zajímá Vás móda a nestíháte vše sledovat? Pak jste zde správně.

Související články

Back to top button