Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Móda pro muže

Moderní, elegantní a přitom jednoduché. To jsou pánské mokasíny, které zkrátka chcete mít!

Módní trendy jsou tady s námi pořád a rok co rok se mění. U některých kousků oblečení ale mnohdy má být na prvním místě pocit, se kterým se v něm procházíte a jak se cítíte. Typickým příkladem je právě obuv, která je nejen že důležitou módní součástí, ale také je tím, co vás drží celé dny na nohou.

A v tom případě je už pocit, ať už estetický, nebo dokonce zdravotní, opravdu zásadní záležitostí. My se dnes přitom podíváme na to, co byste si mohli pořídit do teplejších měsíců. A mokasíny budou jednou z možností!

Proč jsou mokasíny tak moc oblíbené?

Mokasíny jsou poměrně dost oblíbené hlavně na jihu. Původně k nám přišly z Ameriky a říká se, že bývaly původním obutím místních indiánů. Ti si dělali poměrně jednoduché kožené kousky obuvi, které ale byly velice vzdušné a příjemné. Zajímavé je, že i dnešní luxusní pánské mokasíny dokonale respektují přesně tuto linii. Jsou jednoduché a dokáží vás zaujmout na první pohled.

Všestranná kvalitní obuv

Zásadní výhodou totiž je, že se díky svojí neutrální stavbě mohou volit klidně i pro společenské, stejně tak jako volnočasové aktivity. Při správné barevné volbě totiž mohou dokonce vypadat jako dokonalý set se společenským oblečením, zatím co v případě volnočasových aktivit si dokáží poradit jak s látkovými kalhotami, tak se dobře párují i se šortkami. To je mimochodem vlastnost, kterou si jinak nesou i dámské kožené espadrilky. Velice nápaditý design, který ale přitom dokáže kamarádit se spoustou kusů oblečení a stává se tak šikovným univerzálem.

Doslova vklouzněte do vaší obuvi

Co když ale máte na mysli dokonale pohodlnou obuv, do které doslova vklouznete. Žádné tkaničky, žádné vázání, ale přitom pevné a velice pohodlné. Pokud máte opravdu takové myšlenky, tak myslíte přesně na pánské slip on. Na první pohled byste možná nedokázali boty rozpoznat od mokasín. Jsou jim totiž velice podobné. Uvnitř nártu ale najdete šikovnou gumovou část, která právě může za to, že je obuv tak pružná. Díky tomu tak do ní vklouznete a vyklouznete z ní v rámci vteřin, ale přitom zůstává pohodlná a pevná na noze.

MK Redakce

Přinášíme Vám trendy z oblasti módy, tipy na praktické využití a nejrůznější vychytávky. Zajímá Vás móda a nestíháte vše sledovat? Pak jste zde správně.

Související články

Back to top button