Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Novinky

Objednejte si přepravu své zásilky z pohodlí svého domova

Potřebujete odeslat balík, ale nikam se vám nechce? Pak právě pro vás máme tip, jak si odesílání balíků co nejvíce usnadnit. Přepravu zásilky si můžete objednat z pohodlí svého domova na webových stránkách www.emons.cz. Společnost Emons patří mezi velice zkušené a prověřené dopravce zásilek, takže svěříte svoji zásilku do nejlepších rukou. Věřte, že přeprava zásilkynikdy nebyla jednodušší. 

Přeprava zásilek za přijatelnou cenu

Mezi hlavní přednosti společnosti Emons patří rychlost, spolehlivost a přijatelná cena. Přeprava zásilek společností Emons je poskytována v rámci celé České republiky. Doménou této společnosti je i přeprava zásilek do zahraničí do více jak 100 zemí světa. Pro přepravu zásilek využívá všechny dopravní cesty, jako je letecká, námořní a pozemní doprava zahrnující kamionovou a vlakovou dopravu. Díky tomu je schopna zajistit, že zásilka bude u adresáta co nejrychleji a vy budete mít dopravu co nejlevnější. 

Kusové zásilky i nadměrný náklad není problém

V rámci vnitrostátní a mezinárodní přepravy zásilek se postará o přepravu kusových zásilek, atypických zásilek či nadměrného nákladu. Díky mnohaletého působení na trhu má zkušenosti například i s přepravou automobilů. Pokud tedy vaši zásilku odmítli jiné přepravní společnosti, pak vyzkoušejte služby společnosti Emons, která poskytuje přepravu zásilek na velmi vysoké úrovni. O kvalitě jejich služeb svědčí také certifikace na základě norem ISO 9001 a ISO 14001. 

Spojte se s firmou Emons online

Chcete-li odesílat zásilky přes přepravní společnost Emons, pak stačí navštívit její webové stránky. Pro objednání přepravy vyplníte poptávkový formulář, který najdete na kartě zákaznická zóna. Tento formulář je nezávazný a obsahuje základní údaje o zásilce a vaše kontaktní údaje. Společnost Emons se vám zpětně ozve s cenovou nabídkou. 

V rámci přepravy zásilek poskytuje i vyzvednutí zásilky přímo u vás, tak abyste nemuseli nikam jezdit. Veškeré potřebné informace o poskytovaných službách společností Emons najdete na jejích webových stránkách.

MK Redakce

Přinášíme Vám trendy z oblasti módy, tipy na praktické využití a nejrůznější vychytávky. Zajímá Vás móda a nestíháte vše sledovat? Pak jste zde správně.

Související články

Back to top button