Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Novinky

Sexy rty bez skalpelu? Ano, s kyselinou hyaluronovou!

Plné, symetrické rty jsou snem většiny žen (a některých mužů). Pokud vám příroda nenadělila dokonale tvarovaný úsměv nebo se vlivem věku ztratil tvar a krása vašich rtů, není vše ztraceno. Svůdného úsměvu se dá dosáhnout s pomocí výplní rtů kyselinou hyaluronovou. Pro koho je modelace rtů vhodná a jak vše funguje?

Rty mohou potrápit kdekoho – mladou dívku, která má velmi úzké rty, ženu ve středním věku, u které se zmenšil objem rtů nebo se objevily vrásky kolem úst, do kterých se nepříjemně vpíjí rtěnka nebo kohokoli, kdo se potýká s asymetrií rtů nebo pokleslými koutky.

Výplně rtů bez obav? Zkuste kyselinu hyaluronovou

Pokud patříte mezi ty, co nejsou spokojeni s tvarem rtů, možná jste se už zajímali o to, jak je zvětšit, upravit nebo omladit. Nejlepší efekt mají dlouhodobě výplně rtů kyselinou hyaluronovou.

K čemu se dají výplně rtů využít?

  • Pro zvětšení objemu rtů.
  • Ke zpevnění kontur.
  • Na vyrovnání asymetrií rtů.
  • K pozvednutí pokleslých koutků.
  • Na odstranění vrásek nad horním rtem​.

Aplikace kyseliny hyaluronové do rtu je bezpečná. Kyselina hyaluronová je přírodní materiál, který obsahuje naše pokožka. Proto je bezpečný. Při zákroku je použito přiměřené množství výplně, která rtům vrátí jejich plnost, aniž by výsledek vypadal nepřirozeně. Pokud jsou vyplňovány kontury rtů, dochází nejen k jejich zpevnění, ale také k vyrovnání jemných vrásek kolem rtů. V případě, že se vyplňují povislé koutky, získáte díky výplním optimistický výraz.

Na specializované klinice najdete odborníky i kvalitní materiál pro výplně

Aby bylo provedení zákroku a výsledný efekt podle vašich představ, vyhledejte odborníky, kteří mají nejen zkušenosti a poskytnou vám reálné reference, ale používají certifikované výplně rtů, které mají dlouhotrvající efekt a jsou bezpečné. Před zákrokem je důležitá konzultace s lékařem, kde se probere očekávání klienta a případné kontraindikace.

V BcD Clinic v Praze se aplikace výplně rtů provádí velmi tenkou jehličkou nebo kanylou v lokální nebo svodné anestezii. Nejde o zdlouhavý zákrok, za 20 – 30 minut je hotovo. Po zákroku je samozřejmě nutné dodržovat pokyny lékaře (např. chlazení rtů, vyhýbání se slunci, kouření a alkoholu). Několik dní mohou být rty oteklé, ale otok postupně splaskne a zůstanou jen pěkné rty.

Sexy tvarované rty nemusí být jen obrazem z reklamních spotů. Vyplnění rtů kyselinou hyaluronovou je dostupnou metodou zvětšení a vytvarování rtů pro každého, kdo se chce smát bez starostí.

MK Redakce

Přinášíme Vám trendy z oblasti módy, tipy na praktické využití a nejrůznější vychytávky. Zajímá Vás móda a nestíháte vše sledovat? Pak jste zde správně.

Související články

Back to top button