Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Novinky

Jak vybrat parfém podle svého věku

Od úplně prvních vůní, které nosíme jako dospívající, až po vůně, které si vybíráme, když rozkvétáme v dospělé ženy a muže, parfém je dokonalým kosmetickým produktem, který nás provází v každé fázi našeho života. Mají některé parfémy věkovou hranici? To zřejmě ne, navzdory tomu se náš vkus s postupujícím věkem mění. Parfém Lancome se nám mohl zdát v mladém věku nepříjemný a nyní se té vůně prostě nemůžeme nabažit.

Jaký parfém si vybrat v pubertě?

Není třeba se soustředit pouze na lehké vůně a vyhýbat se silným parfémům. Vyberte si vůně, které vás vrátí v čase: sladká cukrová vata a karamelové jablko. Nečekanější tóny, jako je cedr nebo pačuli, jsou také vhodné pro mladé ženy s tajemnou stránkou. 

Co takhle něco jiného než květinové tóny ve 20 letech?

Tóny růže, konvalinky, jasmínu a pomerančových květů jsou ideální, pokud jde o předvedení vaší spontánnosti. Hledáte charismatické poznámky k zachycení vašeho dobrodružného postoje? Rozhodněte se pro citrusové akordy. Imitace parfémů dokáží provonět vaši osobnost, aniž by jste utráceli jen za drahé balení. Přesvědčte se sami na esensino.cz.

Jaké vůni dát přednost ve 30 letech?

Vyjádřete svou dynamiku výběrem orientálních a kořeněných parfémů. Vanilka, pižmo, skořice a ambra vytvářejí vůně se skutečným charakterem a vrozenou smyslností. 

Co vás uchvátí ve 40 letech?

Ve čtyřicítce můžete mít chuť na něco okázalého. Tuto touhu po změně by měl odrážet nový parfém. Vneste trochu vzrušení do každodenního života s jantarem a kořeněnými parfémy se skořicí a hřebíčkem: jsou dráždivé, ale nikdy nevkusné! 

Jaká vůně je vhodná pro starší 50 let?

Pokud jde o výběr parfému po padesátce a později, buďte sebevědomí a porušte pravidla, abyste našli parfém, který odráží to, jak se aktuálně cítíte. Chcete-li zvýraznit svou tajemnou stránku, vyzkoušejte dřevité vůně se santalovým dřevem a cedrem. Hledáte nadčasovou vůni? Vyberte si květinový parfém s růží, šeříkem, lilií a gardénií. 

Říká se, výběr parfému by měl být intuitivní. Na prověřeném e-shopu esensino.cz objevíte velký výběr dámských a pánských parfémů, včetně jejich popisů.

MK Redakce

Přinášíme Vám trendy z oblasti módy, tipy na praktické využití a nejrůznější vychytávky. Zajímá Vás móda a nestíháte vše sledovat? Pak jste zde správně.

Související články

Zkontrolujte také
Close
Back to top button