Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Prádlo

Nejvíce trendy střihy dámských kalhotek

Většina moderních žen si dává dosti záležet na celkovém outfitu, a to i na spodním prádle. To sice není na první pohled vidět, ale pokud chcete být sexy pro svého partnera, tak rozhodně nenoste bombarďáky, spodničky či další přežitky ze světa dámské intimní módy. Jaké typy ženského spodního prádla jsou v současnosti nejvíce trendy?

Sexy tanga

Tanga oceníte tehdy, když ráda nosíte spodní prádlo přímo na tělo, co netvoří linie na upnutějším oblečení. Hodí se ke každému outfitu a dosahují těsně pod pas, skvěle zvýrazní váš zadeček a jsou nepochybně sexy a lákavá. V tomto směru jsou velmi podobná bikinám. 

Odhalující bikiny

Také u bikin si zvláště pánové povšimnou jejich erotického střihu a sníženého pasu, takže budou u vytržení. Pro bikiny a tanga samozřejmě platí, že jsou vhodné spíše pro dámy štíhlejší, zkrátka pro ty, co se nebojí ukázat své dolní partie. Bikiny se vyznačují většími otvory na nohy, ovšem stejně jako tanga jsou těsné a vhodné pod jakoukoliv sukýnku i pod kalhoty. 

Kraťáskové kalhotky

Kraťáskové kalhotky vychází z pánského spodního prádla a disponují rovnějšími liniemi laděnými do celkového obdélníkového tvaru. Spousta dam si je oblíbila na spaní, ale samozřejmě se dají nosit i pod různé typy oblečení. 

Kalhotky s vysokým pasem

Poněkud cudnějším provedením dámského spodního prádla jsou kalhotky s vysokým pasem. Ženy, které preferují retro, ale také by rády malinko stáhnuly své bříško, je s oblibou nosí, na druhou stranu jejich střih může být vidět pod některými kousky oblečení. I proto se doporučuje nosit je spíše pod kalhoty či sukně s vyšším pasem. 

Jako Miley Cyrus

Diva, rebelka a sexuální symbol poslední doby, zpěvačka Miley Cyrus, se ráda ukazuje v kalhotkách s vyšším pasem, které mají ale více vykrojenou část obepínající stehna a boky. Často jsou označovány jako „Miley Cyrus style“, ale tento typ spodního prádla nosily už dámy v minulosti, například se jím proslavila slavná herečka Jane Fonda. 

Kompromis jménem „bokovky“

Bokovky jsou jakousi kombinací cudných a sexy kalhotek. Jak již můžeme vydedukovat z jejich názvu, jejich hlavní charakteristikou je to, že těsně obepínají boky. Mají sice hodně nízko položený pas, takže zvýrazní pěkné bříško, ale zase nejsou až tolik vyzývavé, jako například tanga či bikiny. 

G- Strings toho ukážou nejvíc

Pokud se opravdu nestydíte, nebo chcete svého partnera nažhavit, pak si pořiďte kalhotky známé jako G-Strings. Odvážný střih odhalí hodně z toho, co by mělo zůstat pro běžné zraky skryté a toto prádélko bychom si již klidně mohli označit za erotické. G-stringy jsou kalhotkami, co obepínají pas pouhými šňůrkami zasahujícími až do oblasti hýždí, přední, povětšinou trojúhelníková část, pak rovněž zakrývá jen to nejnutnější, podobně jako fíkový list Evy v Ráji.

MK Redakce

Přinášíme Vám trendy z oblasti módy, tipy na praktické využití a nejrůznější vychytávky. Zajímá Vás móda a nestíháte vše sledovat? Pak jste zde správně.

Související články

Back to top button