Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Móda pro ženy

Žena – romantický typ

Vyhledáváte vše, co je vzdušné a krásné? Téměř z ničeho dokážete vytvořit neobyčejně svůdné oblečení? Vede vás váš životní styl k tomu, že i pro zahradničení si vyberete vzdušnou sukni a krásnou halenku? Naproti tomu nemáte vůbec ráda rifle a módu kolem nich? Pak jste romantický typ.

Romantická žena – charakteristika

Jako romantická žena věnujete maximální pozornost detailům, počínaje volbou náušnic přes límeček u blůzy až po barvu punčoch. To poslední, co byste si přála, je vyrazit v čemkoli, co je staré. Nechcete totiž v žádném případě přijít o čas, který jste věnovala své přípravě.

Milujete barvy a vyhýbáte se otřelým a tmavým odstínům. Snažíte se zdůraznit oči, vlasy a tóny pokožky lepšími odstíny.

  • Vaše oblíbené látky jsou jemné, vzdušné a bohaté. Patří mezi ně aksamit, samet, krajka, hedvábí a žerzej. Každá látka, která člověka vábí, aby se jí dotkl, vás přitahuje. 
  • Nepoddajná kůže, přiléhavý gabardén nebo cokoliv umělého vás naprosto neosloví.

Romantická žena -barvy

Vášnivé růžové, červené, švestkové, fialové a purpurové barvy kombinované s jemnými pastelovými nebo světlými barevnými šaty s krajkou a jemnou halenkou.

Ať jste blondýnka, rudovláska, bruneta nebo máte šedé vlasy, zřejmě potřebujete upravit vaše vybarvení a doplnit barvu pokožky a očí stejně jako vlasů.

Bez ohledu na svou barevnou paletu upřednostňujete neutrální hnědé, šedé, námořní modře a černé.

Romantická žena – styl

Vyvarujte se přizpůsobování klasickým stylům, které vaši romantičnost potlačí a vypadáte a cítíte se v nich nudně a fádně. Volte místo toho mírnější a jemnější střihy, které jsou více ženské, ale přesto profesionální. Určitě si zamilujete šaty v kombinaci s šálem jako výbornou alternativu ke kostýmu – je to rychlá cesta k romantickému typu. Zračí se v tom pečlivost a starostlivost, které k vašemu typu patří, a přitom v kanceláři nepůsobíte přemrštěně naparáděně. Mimo zaměstnání vám jistě bude nejbližší halenka a sukně v mnoha obměnách.

Romantická žena – doplňky

Vaše ozdoby jsou ušlechtilé, jemné a drobné. Starožitné zlato a cín ve směsi s kameny vytváří váš styl společně s babiččinou obnošenou a milovanou kamejí.

Zájem o boty může hraničit až fetišismem. I když máte silný cit pro detail, uvědomte si, že není dobré to přehánět. Váš styl je stálý a není zaměřený na užitečnost doplňků. Nakupování romantiček bývá většinou silně impulzivní.

Romantická žena – make up

Problémem romantiček je někdy stereotyp. Na makeupu se to projeví zřejmě ze všeho nejvíc. Ujistěte se, že to, co používáte, je stále ještě módní, protože techniky, které jste uplatňovala zamlada, už nemusí upoutat, ale působí naopak komicky.

Romantická žena – účes

Nakadeřené střihy nebo funkční přistřižení nakrátko. Jestliže máte přirozené kudrny, vlny nebo husté vlasy pro vytvoření smyslného účesu, navštivte kadeřníka a poraďte se. Pravá romantička se nemůže cítit šťastná v ostře střiženém účesu, nebo když její vlasy působí splihle.

MK Redakce

Přinášíme Vám trendy z oblasti módy, tipy na praktické využití a nejrůznější vychytávky. Zajímá Vás móda a nestíháte vše sledovat? Pak jste zde správně.

Související články

Back to top button