Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Móda pro ženy

Žena – přírodní typ

Žena přírodního typu má ráda zcela uvolněný styl, s kterým je spjatý pohyb a ležérnost. Z nejčastějších pěti typů žen (klasický typ, romantický typ, přírodní typ, kreativní typ a dramatický typ) je přírodní styl nejméně závislý na módě. Jeho priority spočívají v něčem jiném, ale to neznamená, že “přírodní ženy” nechtějí vypadat dobře. Tak schválně, zda se v tomto typu, tedy přírodním typu ženy, najdete právě vy.

“Přírodní žena” – charakteristika

Instinkt vás táhne k přírodě, která vás nejsilněji inspiruje. To se odráží i ve vaší barevné paletě. Nejpřírodnější škálu má zřejmě podzimní období (typ zářijový, říjnový a listopadový), všechny barevné typy podle Color Me Beautiful mají na výběr mnoho přirozených a nevykonstruovaných tónů. Rozhodně zde nemají co dělat neonové barvy. Vaše atraktivita vyniká s rostlinnými barvami, jako je okrově žlutá, okrová nebo indigo.

Mezi vzory, které vám nejvíce vyhovují, patří kašmírový, kostkovaný, skotský a proužkovaný. Pro proužek je předpokladem, že není příliš silný. Vyumělkované a křiklavé věci vás zneklidňují. Milujete uspořádanost a máte úspěch s čistě vlněnými a tkanými výrobky. Bylo by chybou, kdyby váš šatník obsahoval nabírané blůzy, hedvábné šaty a přehnané střihy.

Přírodní styl vyžaduje pohyb, proto vaše šaty nemohou být formální. Sukně musí poskytovat volnost chůzi. Přestože byste mohla budit dojem štíhlosti oblečením, které zdůrazňuje pas, upřednostňujete pohodlnější střihy. Obrácené sklady a jemné řasení vám dávají svobodu, kterou nutně potřebujete.

Barvy

Pro dosažení přírodního vzhledu nemůžete zařadit do své palety jakoukoliv elektrizující barvu. Vaše nejlepší barvy se pohybují mezi ekologickými tóny, jako jsou hnědé, červenohnědé, zelené, žlutě zlaté a odstíny moře – modré, mořsky zelené a pískové. Nemáte-li tyto barvy ve své paletě, nezoufejte. Všechny barevné typy mohou tvořit přírodní vzhled. Noste matné a lomené tóny zpestřené jasným barevným šátkem, náhrdelníkem nebo vestou.

Styl

Vyvarujte se všeho, co je příliš “na tělo”. Nechte si dostatek místa pro více vrstev oděvu. Přírodní styl totiž miluje vrstvení, které umožňuje oblečení odkládat či přidávat podle toho, co vyžaduje počasí. Staňte se osobností, která stojí jakoby mimo. Vaše oblečení nemůže být náladové nebo nedostatečné pro zvládání přírodních živlů. Příroda je přece váš styl. Volte proto doplňky, jako je vlněný šál a neprůhledné nebo vroubkované punčocháče.

Make up

Máte ráda minimální nalíčení? Ale popravdě, můžete si dovolit chodit po světě s umytou tváří ozdobenou jen rtěnkou? Zkuste tónovaný hydratační krém (podle svého barevného typu), neutrální střízlivé tóny očních stínů, hnědou nebo černou řasenku a přirozenou rtěnku nebo lesk.

Doplňky

U přírodního stylu doplňky nejlépe vynikají. Měly by být syté, a přesto prosté. Ručně vyrobené kožené předměty a korále z neopracovaných kamenů se nádherně hodí k semiši, úpletům a manšestru. Pro nejlepší oděv zkuste zvolit kvalitní kožený pletený pásek, bronzové kroužkové náušnice a starožitnou jehlice do klopy. Náramky by neměly být ani příliš lesklé, ani jemné.

Účes

Netoužíte každé ráno věnovat mnoho času hraní si s pěnami, gely, fény nebo natáčkami. Proto volte raději krátký střih nebo dlouhé vlasy, které snadno upravíte pomocí spony, gumičky nebo flipu.

Tak co, našla jste se v přírodním typu ženy? Příště si povíme, jak je na tom žena – kreativní typ.

Milena

Tak to jsem já. Milena. Ta, co píše.

Související články

Back to top button