Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Móda pro ženy

Slaměná dámská kabelka nejenom na dovolenou u moře

Také jste se zamilovala do slaměné kabelky? Není divu, je snadné si ji oblíbit, a pokud se chystáte na letní dovolenou k moři, tak je to jasná volba. Ideálně se hodí na procházky po promenádě a rovněž poslouží jako užitečné zavazadlo, do něhož se vejde vše od opalovacích krémů a další kosmetiky, až po peněženku a věci osobní potřeby. Máte dojem, že slaměné tašky jsou vhodné opravdu pouze k moři a na letní dovolenou? Určitě tomu tak není, můžete je využít i při mnoha jiných příležitostech a nosit je klidně po celou teplejší část roku. 

Slaměné kabelky se vyznačují rustikálním a při tom velice moderním vzhledem a jejich styl je ryze přírodní. Ačkoliv jsou vyrobené z poměrně levného materiálu, levně rozhodně nevypadají. Dalo by se říct, že jejich historie sahá opravdu hluboko do minulosti, vždyť je používali již staří Egypťané, Řekové a Římani. A jejich vzhled se za ta dlouhá staletí až tolik nezměnil. 

K čemu nosit slaměné kabelky

Se slaměnou taškou přes rameno nebo do ruky osvěžíte svůj outfit, ovšem měla byste volit správné oblečení a doplňky, aby spolu vše krásně ladilo. Nejlépe se bude hodit k lehkým letním šatům, ale nic nepokazíte ani kombinací s džínami a ležérní halenkou. A když už jsou nezbytnou výbavou ženy u moře, nebude problém spojit je s dámskými kraťasy nebo dokonce se šortkami. Obecně se skvěle hodí ke každému romantickému a letnímu outfitu. 

Do města či do práce

I letošní léto patří slaměné kabelky k oblíbeným módním doplňkům mnoha dam. Ale nezoufejte, pokud jste se již vrátily z dovolené a neodkládejte tuto tašku. Klidně ji můžete nosit celé prázdniny, nejenom v létě, ale také na jaře, zkrátka kdykoliv, když to počasí dovolí. 

Vezměte si svou slaměnou tašku třeba do práce, bez váhání ji noste ve městě, venku, ale i v interiéru. Díky značné pestrosti tvarů a rozměrů budete mít z čeho vybírat. Letošním velkým trendem je třeba slaměná kabelka zakulaceného tvaru, zvolit si ale můžete také kabelku imitující kufřík nebo košík. A z jakého materiálu se vlastně vyrábí? Většinou to není běžná sláma, jak by mohl napovídat název, ale jedná se o ratan. 

Pokud hledáte inspiraci, jaké slaměné tašky jsou nejvíce in, pak se podívejte na některé slavné dámy. Velmi ráda je nosí například Margot Robbie, ale také další celebrity. 

MK Redakce

Přinášíme Vám trendy z oblasti módy, tipy na praktické využití a nejrůznější vychytávky. Zajímá Vás móda a nestíháte vše sledovat? Pak jste zde správně.

Související články

Back to top button