Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Novinky

Následující kousky jsou top záležitostí současné sezóny, chybu však neuděláte, pokud je budete oblékat i v následujícím roce

Rifle – lacláče

Kousek, který na dlouhonohých štíhlých holkách působí vražedně sexy, byl v minulosti považován za výhradně pracovní oděv tvrdých chlapů. Dnes jsou tyto džíny múzou návrhářů či fashion stylistů, kteří je nejraději kombinují s nejexkluzivnějšími materiály, například sametem. I když nemáte metr osmdesát, rozhodně se tohoto trendu nevzdávejte. Vždyť stále máte k dispozici lodičky!

Vzorované kalhoty

To, že vzorované kalhoty rozšiřují, je mýtus, kterému od dnešního dne musíte přestat věřit. Jde o střih! V případě, že si vyberete ten správný a kalhoty vhodně zkombinujete s ostatními svršky, nemáte šanci vypadat špatně. Kombinovat vzory sice vyžaduje trochu kreativity a hry, ale vy to zvládnete. Stačí se jen naučit kombinovat vkusně a moderně. Prostě se postavte před zrcadlo a zkoušejte. Možná dokážete najít využití pro nenošenou halenku, pásek nebo velký šperk.

Pokud ztratíte nervy už v začátcích, značkové butiky dnes disponují zkušenými módními poradci, kteří dokáží nakombinovat úžasné věci! Nikdy si však nenechte vnutit něco, v čem byste se necítila dobře. Základem je přece váš dobrý pocit.

Transparentní kousky

Trend rafinovaných průhledných materiálů je stále mimořádně populární – čehož důkazem je široká paleta produktů, kterými módní značky zásobují výklady svých obchodů. Stále se bojíte jen pomyslet, že byste si něco podobné oblékla? Děláte chybu! 

Metalické kousky

Jsou jednoznačně skvělou volbou pro divokou párty, jakož i pro elegantní večírek. Jediné pravidlo, které v souvislosti s tímto trendem musíte dodržet, je kombinace pouze jednoho odstínu kovu. To znamená, že pokud nechcete vypadat jako disco koule z 80. let, noste jen jeden metalický odstín.

Milena

Tak to jsem já. Milena. Ta, co píše.

Související články

Back to top button