Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Móda pro ženy

Klasicky laděná žena může vypadat skvěle a moderně

Je pro vás kvalita větší hodnotou než kvantita a styl více než módní trendy? Nechcete svým oblečením provokovat a upozorňovat na sebe? Spíše si přejete, aby vám okolí rozumělo? Ráda mísíte barvy tak, že vytvořené variace nesou pečeť originality? Pak jste klasický typ.

Klasický typ ženy – charakteristika

Jako skutečná klasická žena si vybíráte co nejméně komplikovaný, jednoduchý design, jehož výsledkem je ovšem skvělý vzhled. Uhlazený styl je jako stvořený pro jakákoliv jednání. Váš oděv díky tomu vypadá jako značkový. Výrobky, které si vybíráte, nejsou nikdy extrémní. Vše, co je příliš nazdobené, nabírané, hedvábně jemné nebo nedržící tvar, vám nevyhovuje. Máte raději kvalitní přírodní tkaniny. Také v zajetí více vrstev oděvů se cítíte nepohodlně. Proto raději než velké a objemné svetry volte přiléhavý oděv nebo dobře padnoucí svetřík.

Klasický typ ženy, která si dokáže uhájit své místo a nenechá se strhnout všelijakými módními trendy nebo tlakem okolí, má možnost si vytvořit šatník, který bude úspěšný dlouhou dobu. Tento styl umožňuje slučovat jak věci krásné, tak profesionální. Klasická žena je schopná velmi snadno proměnit například kostým, v němž vedla jednání, na úbor pro večerní příležitost, a to pouze jednoduchou změnou doplňků.

Klasický typ ženy- barvy

Střední tóny (modré zelené fialové) a neutrální (krémové, kamenné, houbové, cínové a šedé nebo hnědé) tvoří základní barvy vašeho šatníku. Mnoho klasických typů má rovněž v oblibě bohaté pastelové tóny, nesmí však být příliš světlé nebo mdlé, tím byste ztratila klasickou eleganci. Tradiční kombinace jako například námořnická modř a bílá, které na jiných působí fádně, na vás bude slavit úspěch.

Klasický typ ženy- styl

Nic extrémního, ale to neznamená, že jste nemoderní. Elegance spoléhá na běžný vzhled. Vaše proporce jsou vyrovnané a věnujete proto bedlivou pozornost dobrému střihu. Určitě víte, že klasický vzhled se zcela vytratí, když je sukně příliš krátká nebo příliš přiléhavá; dlouhé sako je rovněž nelichotivou vizitkou. Nakupujte od jednoho návrháře nebo výrobce, ve většině případů tím zaručeně dosáhnete nejúspěšnější klasické rovnováhy.

Klasický typ ženy- make up

Vaším cílem je být dokonale elegantní. Pouze perfektním nalíčením podtrhnete svou eleganci a půvab.

Klasický typ ženy- doplňky

Měly by být jednoduché. Důraz položte na náušnice, které jsou vaším klíčovým doplňkem. Opět platí, že síla spočívá v jednoduchosti. Například to mohou být velké knoflíky, zlaté/perlové náušnice, řetěz perel a kvalitní hodinky. 

Boty ani šaty nesmí být extrémní. Jednoduché kožené lodičky na středním podpatku jsou tou nejlepší volbou.

Klasický typ ženy- účes

Naprosto vyloučené jsou neučesané nebo nekontrolované styly. Přesto vaše vlasy nemusí nutně vyžadovat přehnanou každodenní pozornost. Můžete se totiž spolehnout na excelentní střih doplňující rysy obličeje tak, že budete stále vypadat upraveně.

MK Redakce

Přinášíme Vám trendy z oblasti módy, tipy na praktické využití a nejrůznější vychytávky. Zajímá Vás móda a nestíháte vše sledovat? Pak jste zde správně.

Související články

Back to top button