Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Novinky

Eli Saab vyzrál na koronavirus a novou kolekci nafotil v lese

Koronavirová krize ovlivňuje náš každodenní život a dotkla se spousty firem a odvětví. Platí to také pro módní návrhářství, kde jsou rovněž omezené hromadné akce, tedy zvláště přehlídky. Elie Saab se rozhodl, že bude nepříjemné situaci čelit po svém a novou kolekci pro podzim a zimu 2020/21 představil přímo v lůně přírody, v lese, odkud se k nám dostaly velmi poutavé fotografie. 

Na co se těšit?

Izraelský módní návrhář Elie Saab se již tradičně soustředí na modely oblečení a doplňků bohatě zdobených a na první pohled nápadných. Některé z nich jsou dokonce extravagantní, takže si je můžou obléci dámy, které na sebe rády upozorní, samozřejmě v dobrém. 

Jeho návrhy jsou dnes již proslavené a díky originalitě si je oblíbila nejedna celebrita, nemluvě o členech anglické královské rodiny. Díky použití pouze vysoce kvalitních a luxusních materiálů se i letos dočkáme zajímavých kousků, jejichž nošení na podzim a v zimě zahřeje na těle i na duši. Samozřejmostí jsou pro Saaba i dokonale zpracované střihy, značný důraz klade na top zpracování. 

Zdobné prvky

Zasvěcení nebudou ani touto „lesní kolekcí“ překvapeni. Opět bude vynikat bohatými výšivkami a lemy, chybět nesmí doplnění o krystaly, perličky, flitry. Hlavními materiály pak budou jemňoučké hedvábí a tyl. Kampaň nafocená v přírodě byla nepochybně vtipným a neotřelým řešením v době koronaviru a kolekce podzim/zima v jemnějších pastelových barvách kupodivu ještě více vynikne. Vévodícími barvami jsou klasická bílá, ale také růžová, modrá či žlutá, to vše v romantickém duchu. 

Sexy i decentní

Nová kolekce Eliho Saaba obsahuje jak dámské modely šatů v poněkud vyzývavějším stylu, kdy si můžeme povšimnout hlubokých výstřihů i dlouhých rozparků, tak velice decentní a cudné kousky. Ani sexy modely ale nepůsobí pohoršivým dojmem, spíše se jeví jako kombinace moderny, klasiky i nových překvapivých prvků. Součástí kolekce jsou pak rovněž honosné svatební šaty, určené spíše pro movitější klientelu.

MK Redakce

Přinášíme Vám trendy z oblasti módy, tipy na praktické využití a nejrůznější vychytávky. Zajímá Vás móda a nestíháte vše sledovat? Pak jste zde správně.

Související články

Back to top button