Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Novinky

Bosoboty pro děti zajistí zdravou chůzi na každém povrchu

Zajímavou inovací ve světě módy obouvání jsou bosoboty. Nejsou sice úplně žhavou novinkou a na trhu se objevují již pár let, stále se však najde hodně žen a mužů, pro které mohou být trochu neznámou. A ať už zní jejich název sebelegračněji, hovoříme o obuvi, která může být nejen stylová, ale také přínosná pro naše zdraví. Nosit je můžou jak dospělí, tak také děti. 

Hlavní cíle výrobců bosobot

  • Zdravá chůze jako naboso: bosoboty se chovají velmi podobně, jako kdyby byla vaše dítka bosá, takže jim zajistí výborný kontakt s podložkou a s tím související zdravou masáž chodidel. Zároveň se řadí do kategorie bot, co podporují přirozené tvarování klenby dětské nohy. 
  • Lepší než naboso: bylo prokázáno, že bosá chůze je pro tělo prospěšná, ale nemusí být vždy příjemná, pokud nejste zvyklí, problémem mohou být také ostré předměty. Bosoboty zajistí díky odolné, přes to ale pružné podrážce, základní ochranu proti nerovnostem a ostrým předmětům. 
  • Izolace: stejně tak budou dětské nožky lépe izolovány od chladu, který se šíří směrem odspodu. 
  • Pohodlí: s bosobotami se budou i ti nejmenší cítit v pohodlí, dokážou se krásně přizpůsobit nejen chodidlu, ale celé nožce. Díky této dětské obuvi zamezíte nepříjemným mozolům, otlakům nebo dokonce poraněním, což jsou časté důsledky nepohodlné a špatně padnoucí boty. 

Jako pantofle i jako venkovní obuv

Moderní bosoboty se dají překvapivě nosit celý rok a v různých podmínkách. Takže je můžete svým ratolestem obout jako domácí pantofle, do tělocvičny, do školky a školy, a samozřejmě i ven. Současní výrobci nabízí celou škálu provedení bosobot, kdy některé mají svou specializaci, uvést si můžeme třeba plážové a vhodné do vody, nebo naopak zimní bosoboty vytvořené tak, aby kvalitně izolovaly proti chladu. 

Děti si je zamilují, neboť jsou lehoučké a vlastně se stanou integrální součástí nohy, výborně se hodí třeba na letní dovolenou. Vybírat můžete z nejrůznějších modelů, od bosobot tenisek a balerín, až po zajímavou variantu prstových bosobot. 

Uvidíte, že si vaše děti tuhle originální obuv oblíbí, takže budete spokojeni i Vy jako rodiče. 

MK Redakce

Přinášíme Vám trendy z oblasti módy, tipy na praktické využití a nejrůznější vychytávky. Zajímá Vás móda a nestíháte vše sledovat? Pak jste zde správně.

Související články

Back to top button