Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Móda pro muže

5 tipů na trendy pánskou obuv, se kterou bude léto příjemnou procházkou

Když je léto v plném proudu, ženy i muži milující moderní obutí, se logicky poohlíží po něčem pohodlném a zároveň stylovém. V našem článku si uvedeme několik stylových typů letních bot pro muže, v nichž se budete cítit příjemně, a navíc vám to bude za každých okolností slušet. Co by tedy mohlo výrazně obohatit pánský botník v létě 2020?

1.Lehké mokasíny

Pánské mokasíny jsou nepochybně oblíbenou klasikou a hodí se především k decentnímu a společenskému letnímu oblečení. Zajímavou variantou jsou i lordsy, u nichž oceníte rovněž lehkost a otevřené provedení pro lepší vzdušnost nohou. Tento rok, podobně jako ten minulý, bude stále trendy obutí „na ostro“, tedy bez ponožek, k mokasínům ideální volba. 

2.Boty pro kovboje

Jste tak trochu kovbojem a rád se oblékáte ve westernovém stylu, kůže nebo džínovina jsou pro vás těmi pravými materiály? Obujte si tohle léto kovbojské boty, vysoké střední nebo nízké. Moderní jsou například kovbojsky vypadající polokozačky, jejichž poněkud extravagantní vzhled zvýrazní váš outfit a vy budete objektem obdivných pohledů nejen žen. 

3.Sneakers

Sneakers bychom si mohli zařadit do velké kategorie pánských tenisek. Jejich velkou výhodou je to, že se hodí téměř ke každému oblečení a nejvíce trendy je posledních pár let bílé provedení, které je univerzální, zářivé a zvýrazní opálení vašich lýtek a kotníků, samozřejmě v kombinaci s kraťasy, nebo dnes tak typickými dole zúženými zkrácenými kalhotami. 

4.Ugly shoes

Pokud jste moderním mužem, pak jste se jistě už setkal s poněkud zarážejícím výrazem „ugly shoes“. Ugly, tedy ošklivé, v tomto případě ale neznamená, že by se jednalo o škaredé boty bez špetky stylu, spíše jsou překvapivé, šokující, a tak trochu divné v dobrém slova smyslu. Outfit k nim je pak samozřejmě vhodné zvolit v podobně „ulítlém“ stylu. 

5.Praktické obutí do auta

Pánové dnešní doby touží po trendy obuvi, stále však milují praktičnost. Typickým příkladem pánské letní obuvi pro rok 2020, která je stylová a zároveň vám usnadní život, jsou Driving shoes, vynález Diega de la Valleho z roku 1979. Tyto boty disponují pružností a vysokou pohodlností při řízení auta. Nejsou sice příliš vhodné na delší chození, ovšem pokud je budete mít vždy po ruce ve svém voze, oceníte to, že vaše nohy nebudou trpět ani při delším cestování.

MK Redakce

Přinášíme Vám trendy z oblasti módy, tipy na praktické využití a nejrůznější vychytávky. Zajímá Vás móda a nestíháte vše sledovat? Pak jste zde správně.

Související články

Back to top button